VW Phaeton - 2013

Цена: 25.300 €

VW Phaeton - 2013

Тип: 3.0 Дизел
Сила на моторот: 238КС
Поминати километри: 177.000KM
Регистрирана: до 10.10.2018
Година на производство: 2013
Сервисна историја


Опрема:

Два сета гуми
Автоматски менувач
Активни ксенон светла
Прскалки под висок притисок за предните светла
Адаптивен темпомат
Електрика на седишта со меморија
Радио CD и команди за радио на воланот
ABS, систем за сопирање со EBD- дополнителна електрична дистрибуција на глицерин во сопирачките
EBL – итна светлосна сигнализација за кочење
EBA – асистенција при нагло сопирање
DSTC – динамичка стабилност и контрола на пролизгувањето
Електрика на прозорци
Електрика и на ретровизори
Предни и задни паркинг сензори
Серво управувач обложен со кожа
Автоматски двозонски клима уред


Bookmark & Share