Ford S-MAX - 2014

Цена: 16.300

Ford S-MAX - 2014

Тип: 2.0 Бензин
Сила на моторот: 150КС
Број на врати: 5
Поминати километри: 6.200KM
Прва регистрација: 05.2016
Регистрирана: до 06.05.2018
Година на производство: 2014
Опрема:

7 седишта
Автоматски светла
"Радио CD SONY , MP3, A/V приклучок и команди за радио на воланот
Електрика на сите прозори
Електрика на ретровизори
Задни паркинг сензори
Серво управувач обложен со кожа
Централна брава со далечинско заклучување
Автоматски двозонски клима уред
Темпомат
Борд компјутер
7 воздушни перничиња
Панорамски кров
Bluetooth
Предни светла за магла
17" алуминиумски фелни
ABS сопирачки, ESP систем против пролизгување
3 поединечно преклопливи седишта во вториот ред и две во третиот ред
Лумбарна подршка на предните седишта
Серво управувач подесив по висина и длабочина


ЦЕНА: 16.300 Eur.

Bookmark & Share