Влезете во 2018 со MONDEO TITANIUM!

На крајот на оваа година екслузивна понуда за сите модели Ford Mondeo со Titanium опрема на залиха.
Понудата на мотори се состои од 2.0TDCi со 150 КС кои се економични, еколошки и дефинитивно го вадат максимумот од каросеријата на оваа прекрасна лимузина.

Огромни 18% ПОПУСТ за убав почеток на 2018 година!

Ве очекуваме на ТЕСТ возење.
fordFord Mondeo

Titanium ниво на опрема
2.0 TDCi со 150 КС

> Дознај повеќе за Ford Mondeo
> Преземи редовен ценовник
> Закажи ТЕСТ возење


*Понудата важи само за моделите Ford Mondeo Titanium кои се достапни на залиха

Bookmark & Share